Vedení účetnictví a mezd

Na základě zkušeností doporučíme, jak lze efektivně, bezpečně a správně zajistit zpracování účetní a mzdové agendy klienta sladěné s jeho předmětem podnikání. Účetní a mzdový outsourcing (vzdálené vedení) vám zajistí časovou úsporu a kompletní přehled nad vaším podnikáním. Míra outsourcingu je ušitá na míru potřeb podnikání klienta.

Způsoby spolupráce

Vzdálené vedení účetnictví

Provádíme pouze odborné účetní služby a dohlížíme nad sběrem dat z provozu, který provádí interní účtárna klienta. Účtujeme na informačním systému (IS)klienta a to s daty, která jsou zadána v jednotlivých sekcích IS, včetně náležitých výstupů ve vztahu ke státní správě.

Vzdálené vedení účetnictví + hostování

Prvotní doklady zakládají zaměstnanci klienta (rozsah je dle dohody) a naši pracovníci provádějí vlastní účtování. Dále provádíme veškerou účetní agendu klienta na našem serveru. Zpracování provádíme na IS HELIOS Inuvio.

Kompletní vedení účetnictví

Zpracováváme komplexní účetní agendu, jednáme s orgány státní správy a poskytujeme ekonomické přehledy pro řídící orgány klienta. Přebíráme plnou zodpovědnost za způsob a formu takto vedeného účetnictví.

Výhody vzdáleného vedení účetnictví a mezd

Výhody vzdáleného vedení účetnictví a mezd

Mzdy na našem softwaru

Vzdálené vedení mezd umožňuje i menším společnostem plně využít našeho mzdového a personálního systému, jehož samostatné pořízení je finančně náročné. Komunikace probíhá převážně v elektronické podobě bez nutnosti dojíždění a předávání dat
a dokladů. Pro vedení mezd využíváme IS HELIOS Inuvio.

Proškolení profesionálové

Neustále se vzděláváme a školíme. Sledujeme změny v účetním a daňovém světě.
S námi tak budete v obraze a účetnictví vaší společnosti bude vedeno dle nejnovějších postupů a v souladu s platnými zákony.

Zabezpečení a archivace dat

Díky kvalitnímu zabezpečení našich serverů minimalizujete riziko úniku citlivých informací, případně ztráty dat. Na naše služby se také vztahuje komplexní pojištění profesní odpovědnosti. Díky outsourcingu tak ušetříte na vlastních technických nákladech a můžete provozovat vaši činnost bez obav.

Zastoupení na úřadech

Vaši společnost jsme schopni zastupovat při kontrolách a obíhání úřadů. Vše budete mít včas zařízeno a ušetříte si čas a starosti.

Co nabízíme?

Zpracování účetnictví

Zpracování účetnictví

Zpracování daňové evidence

Zpracování daňové evidence
Stále aktuální data

Zařídíme kontroly účetnictví pod odborným dohledem. Budete mít online přístup ke zpracovávaným datům.

Zpracování mzdové agendy
Legislativa bez starostí

S námi vás podnikání nezaskočí. Zajistíme připravenost na blížící se legislativní změny a novinky v oboru.

Zpracování mzdové agendy

Personalistika

Personalistika
Ekonomické a organizační poradenství
30 let zkušeností

Pomůžeme vám se zorientovat v činnostech spojených s ekonomikou organizace.

Ekonomické a organizační poradenství

Přejít nahoru