Využijte našich 30 let zkušeností v oboru

Našimi klienty jsou jak středně velké společnosti s obratem nad 100 mil. Kč, ale i drobní živnostníci, lékaři nebo právníci. Mezi naše klienty patří tuzemské společnosti i firmy se zahraniční účastí. Zaměřujeme se na větší i menší projekty a zajímavé startupy.

Datos Plzeň - Tým

Vedení společnosti

Datos Plzeň - Vedení
Personalistika
Pro začínající firmy

Pomůžeme se založením společnosti nebo živnosti včetně návazných úkonů pro spuštění činnosti.

Jak se staráme o naše klienty?

Nabízíme nejen vedení komplexního účetnictví nebo zpracování mzdové agendy, personálního servisu nebo supervizi účetnictví, ale též poskytování daňového, právního poradenství a auditorských služeb, které zajišťujeme pomocí našich smluvních partnerů.

Pracujeme se špičkovými programy

Účetnictví větších společností a mzdovou agendu zpracováváme na moderním software HELIOS Inuvio, v případě supervize na informačním systému, který je v provozu u klienta.

Jako alternativu nabízíme přístup k IS Helios Inuvio pro vedení vašeho účetnictví na našem serveru s pomocí vašich vlastních zaměstnanců při zajištění supervize naší společností. Tento model lze použít i pro zpracování mzdové agendy.

Účetnictví menších společností a daňovou evidenci fyzických osob zpracováváme plně dodavatelským způsobem na IS Pohoda, kde je nově možnost vzdáleného přístupu klienta přes doplněk Pohoda Look.

Pracujeme se špičkovými programy
Pomůžeme vám i s IT

Pomůžeme vám i s IT

S pomocí naší sesterské společnosti Argument s.r.o. můžeme zajistit:

Sponzorujeme mladé sportovce

Společnost DATOS Group aktivně podporuje sport na regionální úrovni. Sponzorujeme fotbalový oddíl TJ Dobřany a její mladší přípravky.

Připravili jsme setkání malých fotbalistů s těmi profesionálními. Jejich trénink navštívili hráči FC Viktoria Plzeň Patrik Hrošovský a Joel Kayamba. Kluci předvedli hráčům něco z fotbalové abecedy, zasoutěžili si a na závěr si zahráli zápas se svými idoly.

Je nám velkou ctí, že naše společnost může poskytovat služby účetního a daňového poradenství některým hráčům plzeňské Viktorie a zároveň společně s nimi i podporovat aktivní vztah dětí ke sportu.

Sponzorujeme mladé projekty
Přejít nahoru