Využijte našich 30 let zkušeností v oboru

Našimi klienty jsou jak středně velké společnosti s obratem nad 100 mil. Kč, ale i drobní živnostníci, lékaři nebo právníci. Mezi naše klienty patří tuzemské společnosti i firmy se zahraniční účastí. Zaměřujeme se na větší i menší projekty a zajímavé startupy.

Vedení společnosti

Luděk Janouch
Ing. Martin Bruha
Ing. Zdeněk Havelka

Poznejte náš tým

Personalistika
Pro začínající firmy

Pomůžeme se založením společnosti nebo živnosti včetně návazných úkonů pro spuštění činnosti.

Jak se staráme o naše klienty?

Nabízíme nejen vedení komplexního účetnictví nebo zpracování mzdové agendy, personálního servisu nebo supervizi účetnictví, ale též poskytování daňového, právního poradenství a auditorských služeb, které zajišťujeme pomocí našich smluvních partnerů.

Pracujeme se špičkovými programy

Účetnictví větších společností a mzdovou agendu zpracováváme na moderním software HELIOS Inuvio, v případě supervize na informačním systému, který je v provozu u klienta.

Jako alternativu nabízíme přístup k IS Helios Inuvio pro vedení vašeho účetnictví na našem serveru s pomocí vašich vlastních zaměstnanců při zajištění supervize naší společností. Tento model lze použít i pro zpracování mzdové agendy.

Účetnictví menších společností a daňovou evidenci fyzických osob zpracováváme plně dodavatelským způsobem na IS Pohoda, kde je nově možnost vzdáleného přístupu klienta přes doplněk Pohoda Look.

Pracujeme se špičkovými programy
Pomůžeme vám i s IT

Pomůžeme vám i s IT

S pomocí naší sesterské společnosti Argument s.r.o. můžeme zajistit:

Sponzorujeme mladé sportovce

Společnost DATOS Group aktivně podporuje sport na regionální úrovni. Sponzorujeme fotbalový oddíl TJ Dobřany a její mladší přípravky.

Připravili jsme setkání malých fotbalistů s těmi profesionálními. Jejich trénink navštívili hráči FC Viktoria Plzeň Patrik Hrošovský a Joel Kayamba. Kluci předvedli hráčům něco z fotbalové abecedy, zasoutěžili si a na závěr si zahráli zápas se svými idoly.

Je nám velkou ctí, že naše společnost může poskytovat služby účetního a daňového poradenství některým hráčům plzeňské Viktorie a zároveň společně s nimi i podporovat aktivní vztah dětí ke sportu.

Sponzorujeme mladé projekty
Přejít nahoru